Nõustamine
Send to friend

Esileht » Nõustamine

Nõustamine

Nõustamine Perekasvatuse Instituudis

Mõnikord on elus aegu või olukordi, kus tahaks kellegagi pisut arutada oma elu, pere või suhete teemal. Mõnikord tuleb ette kriise, milles olles tundub, et tunneli otsas on valgus välja lülitatud ja ename ei teagi, kas ja kuhu poole tasub edasi liikuda.

Perekasvatuse Instituudis saab nõustamisel abi ja tuge nii individuaalsete, paarisuhte- kui kasvatusteemadega. Meie keskuses lähtutakse perekeskse nõustamise printsiibist. Usume, et perekond on kooslus, kus iga liige ja temaga toimuv mõjutab teisi. Mida suurem osa perekonnast on kaasatud, seda tõhusam ja tugevam on abi. Läheneme igale juhtumile eraldi ja pakume kõiki meie keskuses või partnerite juures saadaval olevad teenuseid - suhteteraapiat, laste toetamist vanemate suhtekriisis, individuaalteraapiat, kasvatusnõustamist, erinevaid suhte-, kasvatus- ja isiksusliku kasvu kursuseid jne.

Nõustajad

Siiri-Liisi Kraav on lõpetanud Tartu Ülikoolis kasvatusteaduste bakalaureuseõppe ja Tallinna Ülikoolis sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magistrantuuri ning jätkab õpinguid Kuopio Ülikoolis sotsiaalpedagoogika doktoriõppes, uurides väikelapse kohanemist lastehoius kiindumisteooria valguses. Siiri-Liisi Kraav on sertifitseeritud Imago paarisuhteterapeut ja koolitaja.

Nõustajad väljaõppes: aeg-ajalt pakume instituudis võimalust tublidele ja innukatele alustavatele nõustajatele praktiseerimiseks. Alustavad terapeudid töötavad mõnevõrra madalamate hindadega. Küsi infot!

Asukoht Nõustamine toimub Tallinnas Perekasvatuse Instituudis (Weizenbergi 6-2) või vastavalt kokkuleppele.

Registreerimine telefonil 5378 9092, siiriliisi@pki.ee.

Nõustamise hinnad:  
Imago suhteteraapia - 1,5 tundi, 50 EUR.

Individuaalne nõustamine - 1 tund, 40 EUR, alates kl 17.00 ja nädalavahetustel 50 EUR
Kasvatusnõustamine - 1 tund, 40 EUR. Alates kl 17.00 ja nädalavahetustel 50 EUR
Skype nõustamine - 1 tund, 40 eur. Alates kl 17.00 ja nädalavahetustel 50 EUR.
Sooduspakkumine: kui broneerid ja maksad korraga kümme seanssi, siis saad allahindlust 10 %. Anna oma soovist teada!

Kui oled väga suures kriisis ja vajad hädasti abi, aga ei suuda kuidagi nõustamise eest täis summat maksta, võta ikkagi ühendust ja küsi allahindlust. Kõik, kes vajavad ja tahavad, peavad abi saama.

 

A. Weizenbergi 6-2, 10150, Tallinn tel: +(372) 5378 9092 e-mail: pki@pki.ee

Opus Online