Siiri-Liisi Kraav
Send to friend

Esileht » PKI » Inimesed » Siiri-Liisi Kraav

Siiri-Liisi Kraav

Siiri-Liisi Kraav, MSc

Palun helista või kirjuta mulle. Kindlasti leiame koos lahenduse.
Please call or e-mail me. I believe together we will find a solution.

siiriliisi@pki.ee

+372 5378 9092

 

***

Siiri-Liisi Kraav on lõpetanud Tartu Ülikooli kasvatusteaduste teaduskonna 2004, Tallinna ülikooli sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magistriõppe 2006 aastal. Hetkel on valmimas Siiri-Liisi doktoritöö lapse päevahoiuga alustamise ja kiindumussuhte teemal Ida-Soome Ülikoolis. Siiri-Liisi on Perekasvatuse Instituudis alates aastast 2005 töötanud lektori, nõustaja ja tegevjuhina.

Siiri-Liisi kaks peamist nõustamisvaldkonda on Imago suhteteraapia (sertifitseeritud terapeut, koolitaja ja advanced clinician) ning kasvatusnõustamine.

Nii suhteteraapias kui kasvatusnõustamises peab Siiri-Liisi oluliseks samu põhimõtteid - pereliikmete vaheline lähedus on tervendav. Nagu Imago teooria ütleb: me oleme sündinud suhtes, haavatud suhtes ja ka terveneda saame üksnes suhtes. Selleks, et suhted oleksid tervendavad, peame õppima kuulama ja mõistma. Rohkem kui konkreetseid lahendusi, vajame me tunnet, et oleme kuuldud, oleme mõistetud, hinnatud ja väärtustatud just sellistena nagu me oleme. Toetava, mõistva ja avatuld uudishimuliku suhtluskultuuri tekitamine ja hoidmine pereliikmete - nii abikaasade kui vanemate-laste vahel, on Siiri-Liisi nõustamistöö peamiseks eesmärgiks.

Koolitajana on Siiri-Liisi töötanud erinevate gruppidega - nii ülikoolis loenguid pidades kui aktiivseid seminare läbi viies, nt "Teekond soovitud armastuseni" paaride töötuba, sotsiaalsete oskuste õppused raskestikasvatatavatele teismelistele jm. Koolitustes seob Siiri-Liisi teoreetilised teadmised psühholoogiast ja kasvatusteadustest eluliste näidetega.

Loe kursustel osalejate tagasisidet siit.

Siiri-Liisi Kraav, MSc - link CV-le ETIS'es

Vaata Siiri-Liisi tutvustust vanemakoolituse loengule "Mitu last peres: õdede-vendade vahelised suhted".

 

Vaata Siiri-Liisi tutvustust vanemakoolituse loengule "Lasteaiaks või lastehoiuks valmistumine".

Videod teostas vanemakoolitused.ee

 

A. Weizenbergi 6-2, 10150, Tallinn tel: +(372) 5378 9092 e-mail: pki@pki.ee

Opus Online